Автоматика для воріт та аксесуари

Комплект автоматики для воріт від 5400 грн.
Виробник - ExpertComfort, AN-Motors, Comunello, Marantec
Гарантія 2 роки

Наша компанія має широкий асортимент електромеханічних приводів та аксесуарів для автоматизації воріт таких як ExpertComfort, AN-Motors, Comunello, Marantec. Ці бренди мають світове визнання та завоювали любов мільйонів споживачів. Всі ці зразки вже забезпечені системою безпеки, так що покупець може тільки на власний розсуд придбати додаткові аксесуари, наприклад, маяки або сигнальні лампи. Все це обладнання зробить ваші ворота забезпечити надійний захист та безпеку території.

Іноді здається, що електропривод - це не таке необхідне обладнання, його можна не купувати, відкатні та розстібні ворота зможуть працювати і без нього. Але насправді ж досвід тисячі власників показує, що встановлення цієї системи значно підвищить комфортність перебування на території.

Навіщо потрібна автоматика?

Подумайте лише, наскільки використання подібних систем може покращувати ваше життя! У спекотну або снігову погоду вам не потрібно виходити з автомобіля, щоб рухати важкі ворота. Лише натискання кнопки дозволить вам безперешкодно потрапити на територію.

Автоматика для воріт має безліч особливостей, одна з них полягає в тому, що ці аксесуари виконують функції замку. Електричний привід утримує дверцята та запобігає можливості незаконного проникнення на приватну територію. В екстрених ситуаціях, наприклад, при відключенні електрики, існує можливість розблокування та відкривання полотна вручну. Орний або відкатний механізм може працювати в різних режимах.

Електропривод скоротить час на в'їзд на територію. Після від'їзду можна бути впевненим, що ділянка під надійним захистом. Дане обладнання не боїться кліматичних змін і не принесе своїм власникам жодного клопоту. Так що будь-яка негода не затьмарить ваш заїзд або покидання цієї території. Електричний привід ворітних і відкатних воріт міцно утримує дверцята, так що їх розхитування виключено. Якщо стулки ненадійно триматимуться, тобто ймовірність пошкодження автомобіля.

Автоматика для воріт вже не є чимось незвичайним і зустрічається у багатьох власників ділянок. Що стосується ціни, то тут клієнт має широкий вибір. Важливо врахувати, що системи повинні захистити ваше майно від зловмисників, а це набагато дорожче. Ми пропонуємо купити продукцію, ціна на яку буде оптимальною.

Особливості вибору автоматики

Таким чином, критеріями при виборі автоматики є:

  • маса стулок;
  • інтенсивність роботи;
  • кліматична стійкість.

Саме на ці параметри необхідно звернути увагу. Важливо врахувати принцип відкривання стулок: це розстібний або відкатний варіант. Кожен аксесуар відіграє особливу роль. Важлива ціна та термін експлуатації обраної моделі.

Отже, основними функціями автоматики є:

  • контроль доступу на територію;
  • забезпечення дистанційного відкривання та закривання полотна;
  • захист від випадкового затискання автомобіля чи людини;
  • захист від несанкціонованого проникнення на приватну ділянку.

Орний або відкатний механізм не просто інноваційний аксесуар, він може використовуватися кілька десятків разів на добу, доцільно встановити ту, яка має побутове призначення. Якщо ж автоматику встановлюють на заводі чи складі, або ворота використовуються дуже часто. Тут варто встановити автоматику промислового призначення.

Автоматика включає кілька аксесуарів:

  • моторедуктор. Його основна функція – переміщення полотна воріт;
  • блок керування (наприклад, ключ-кнопка, радіокерування, кодова клавіатура).

Можна використовувати програми для смартфонів, які дозволяють регулювати відкривання та закривання полотна. Вже під'їжджаючи до будинку, людина може бути певна, що одразу заїде на ділянку.

Перш ніж купувати автоматику для воріт, варто враховувати територію, яка буде задіяна і можливості встановлення. Необхідно бути впевненим у тому, що ворота, а також сам відкатний або розстібний механізми будуть справно працювати, наприклад, при низьких температурах у зимовий період і не принесуть незручності споживачеві. Все це стосується напруги електрики.

Монтаж автоматики

Відомі випадки, коли господарі вирішують самі купити аксесуар і виготовити ворота, встановити відкатний або орний механізм і навіть автомеханіку, але закінчується цей експеримент, як правило, плачевно і з великими фінансовими витратами. У даному випадку ніхто не дає гарантії на те, що зловмисники не зможуть проникнути на територію, тому економія не виправдана. Краще якщо ворота (особливо відкатні) та всі системи будуть встановлені професіоналами. Тоді власник буде впевнений, що він під надійним захистом.

Автоматика для воріт – це не модний аксесуар, а незамінна система, яка багато в чому полегшує життя відвідувачів та господарів приватних територій.

Краще купити за вигідною ціною у нас автоматику брендів, які вже багато років користуються великим попитом і гарантують якість світового рівня.

Компанія гарантує довгу роботу даних приводів та найкращі ціни. До відмінних рис можна віднести безшумну роботу, захист, можливість вибору функцій і варіацій роботи. Виробники подбали про те, щоб можна було забезпечити автоматикою розпашні або відкатні ворота масою до 3,5 тонни, тому кожен клієнт знайде відповідну для його конструкції систему.

Обладнання для автоматизації воріт, рольставні, шлагбауми, аксесуари - все це створено для безпеки та полегшення життя власника. Також існує можливість використання радіоуправління, що дозволяє дистанційно пересувати стулки та контролювати доступ на ділянку.

Автоматика від ExpertComfort

Серія ExpertComfort

Яскравий інноваційний дизайн. Унікальне світлодіодне підсвічування. Максимальна функціональність. Високошвидкісні моделі.

 

Ціна: від 175 євро

Швидкість відкривання: 0,2 м/с

Ресурс: 30000 циклів

Автоматика від AN-Motors

Серія ASG

Продукція AN-Motors поєднує простоту в установці і безперебійну роботу протягом тривалого часу.

 

Ціна: від 146 євро

Швидкість відкривання: 0,2 м/с

Ресурс: 30000 циклів

Автоматика від Comunello

Серія Raptart

Функціональна лінійка італійської автоматики для гаражних секційних воріт, що відрізняється оригінальним дизайном, надійністю механізмів та електроніки, а також безпекою експлуатації.

 

Ціна: від 248 євро

Швидкість відкривання: 0,2 м/с

Ресурс: 30000 циклів

Автоматика від Marantec

Серія Comfort

Найкращий вибір для бажаючих встановити надійну автоматику німецького виробника, яка відрізняється оригінальним сучасним дизайном, широкими функціональними можливостями та стабільно високою якістю.

 

Ціна: від 203 євро

Швидкість відкривання: 0,2 м/с

Ресурс: 30000 циклів

ПРИЧИНИ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ

Звернувшись до нас, ми гарантуємо Вам

5 спеціалістів

У нашій команді працюють 5 осіб із загальним стажем роботи понад 30 років.

Ціни нижчі на 7%

Підсумкова вартість робіт з гаражних воріт нижча за ринкові на 7%.

Виїзд за 1 годину

Ми виїдемо до Вас на замір уже через 1 годину після дзвінка з нашим менеджером.

Гарантія на монтаж

Ми робимо сертифікований монтаж і даємо гарантію 2 роки.