Ворота

відкатні, секційні, ролетні, розстібні

Лише якісні ворота від Expertcomfort

Компанія "Експерт Комфорт"

Компанія "Експерт комфорту" заснована в 1993 році. За такий тривалий період існування на ринку ми досягли того рівня, коли по праву можемо назвати себе однією з провідних фірм-виробників воріт не лише у Дніпропетровську, а й у всій області.

Ми налагодили високотехнологічне виробництво воріт, якість яких відповідає всім нормативним вимогам до цього товару, а їх зовнішній вигляд задовольнить найвибагливішого покупця. Компанія «Експерт Комфорту» виконає всі роботи під ключ, починаючи від виготовлення воріт стандартного типу або унікального дизайну, конструкторських розрахунків з виробництва та монтажу до їх встановлення.

Коротко про нас

У нашій компанії ви можете вибрати ролетні, розстібні, гаражні, автоматичні та інші ворота (Дніпро), купити, ціна кожного варіанту буде найоптимальнішою в регіоні. Ми є виробником всіх видів огорож, а також хвірток і всього необхідного для будівництва якісних сучасних парканів.

В асортименті нашого каталогу представлені різні конструкції, починаючи від невеликих хвірток для дач, гаражними системами та до промислових комплексів захисту зі складними електронними механізмами управління.

Про нашу продукцію

Професійне виготовлення, ворота (Дніпро): купити, ціна

Орний механізм воріт працює за рахунок повороту стулок за допомогою підшипників у петлях конструкції. При закриванні розстібної стулки полотно впирається в обмежувач, розташований посередині отвору і закриваються на замок. При необхідності модель може мати додаткові дверцята. Важливо врахувати, що ворота можуть бути встановлені на території, де кожна стулка буде безперешкодно рухатися в будь-який бік. При цьому конструкції мають демократичну ціну.

Ролетний дизайн зазвичай застосовується в архітектурі:

  • промислових сховищ та складів;
  • магазинів;
  • гаражів;
  • ангарів.

Ви вирішили відвідати наш сайт, отже, вас цікавить безпека власного житла, промислового підприємства, офісу чи складу. Надійне рішення у сфері безпеки державних, комерційних та приватних об'єктів – наше безпосереднє завдання.

Вас цікавлять безпечні та надійні ворота? У Дніпропетровську ви зможете замовити їх у нашій компанії. На сайті фірми «Експерт Комфорт» ви отримаєте вичерпну інформацію з питання, що вас цікавить.

За високих технічних та естетичних доданків, ціни на нашу продукцію та послуги вас приємно здивують. У цьому ви можете легко переконатись, скориставшись нашою контактною інформацією.

Особливим попитом користуються гаражні ворота. Наша компанія виготовить гаражні ворота будь-якого типу. За бажанням замовника вони можуть бути утепленими чи посиленими. При необхідності можливе виготовлення гаражних воріт економ-варіанту.

Не менш популярні нині промислові ворота. При виробництві воріт промислового зразка наша компанія застосовує інноваційні технології, використовуючи матеріали високої якості. Ми пропонуємо багато варіантів промислових воріт, які підійдуть для будь-якого виробничого об'єкта.

У ході роботи ролетний механізм піднімає гнучке полотно і складає його в короб зверху всередині приміщення або безпосередньо в отворі. Ролетна конструкція від виробника дозволяє заощаджувати простір і може бути встановлена ​​в будь-які за величиною в'їзні групи.

Секційні моделі підходять для в'їзної групи в облаштуванні великих будівель:

  • автосервісу;
  • пожежного депо;
  • гіпермаркету;
  • виробничих цехів.

Секційні моделі воріт можна встановити у досить широкі отвори.

В особливу категорію входить гаражний вигляд полотен. Такі ворота (Дніпро) можуть бути розстібними або ролетними, з ручною або автоматичною системою управління.

Виробник може оформити будь-який вид воріт у Дніпрі відповідно до загального архітектурного рішення навколишнього ландшафту та додатково оброблений антикорозійними засобами.

Автоматика для роботи системи та замки підбираються, виходячи із вимоги замовника. Можна замовити простіший гаражний блок або вибрати складне дистанційне керування. Автоматичний механізм дозволяє не тільки керувати воротами у Дніпрі за допомогою пульта, а й обладнати в'їзні конструкції протипожежними та протизламними пристроями.

Ось лише деякі з переваг пропонованої нами продукції.

Розпашні ворота

Це найбільш поширена модель воріт, основними перевагами яких є доступна ціна та простота в експлуатації, обслуговуванні та ремонті. Недоліком є ​​їхня невисока стійкість до вітрових навантажень.

Секційні ворота

В даний час секційні ворота найпопулярніші. Вони являють собою окремі секції, з'єднані петлями. Вони рухаються у вертикальній площині по напрямних шинах, прикріплених до краю отвору. При відкритті воріт секції переміщуються під перекриття, розташоване під стелею.

Секційні ворота, полотно яких складається з теплозберігаючих сендвіч-панелей, що утеплюють, щільно прилеглих до отвору, характеризує нульова тепловтрата.

Ще одна значима перевага секційних втрат – максимальна економія простору, оскільки не потрібна додаткова площа для їхнього відкривання-закривання.

Відкатні ворота

Ця модель воріт використовується для промислових приміщень. Основною її перевагою є підвищена надійність, а також можливість виготовлення воріт для максимально великих прорізів.

Наші співробітники здійснять виїзд на місце та здійснять точні виміри для виготовлення воріт конкретної моделі. Після того, як будуть виготовлені ворота у Дніпропетровську, наші професійні фахівці доставлять їх за місцем та зроблять монтаж. Окрім гарантійного обслуговування наших об'єктів, ми здійснюємо постгарантійне обслуговування своєї продукції.

Купити потрібну вам модель воріт ви завжди зможете у компанії «Експерт Комфорт» – надійного та стабільного партнера.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Звернувшись до нас, ми гарантуємо Вам

5 спеціалістів

У нашій команді працюють 5 осіб із загальним стажем роботи понад 30 років.

Ціни нижчі на 7%

Підсумкова вартість робіт з гаражних воріт нижча за ринкові на 7%.

Виїзд за 1 годину

Ми виїдемо до Вас на замір уже через 1 годину після дзвінка з нашим менеджером.

Гарантія на монтаж

Ми робимо сертифікований монтаж і даємо гарантію 2 роки.